KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14098568

nr 1409 8568

Blandteknik

Frederic Wakim, Signerad, figur, yttermått inklusive ram: 68x53 cm

Utrop:

500 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 19:06:51